Stal Rzeszów vs Znicz Pruszków, wynik meczu: 3-1

Stal Rzeszów vs Znicz Pruszków 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów a Znicz Pruszków wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-09-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Stal Rzeszów a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: D. Michalik 11' 1-0 D. Michalik 14' 2-0 A. Prokic 47' 3-0 M. Gabrych 71' 3-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 56'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 15' J. Gorski 74'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Olimpia Elbląg.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak B. Wolski S. Nagamatsu nierzadko zagwarantowały kapitalnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę potyczki między graczami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Stal Rzeszów oraz Znicz Pruszków z ligi II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.