Mecz pomiędzy Znicz Pruszków oraz Wisła Puławy zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Znicza dnia 2022-04-22 16:00

Znicz Pruszków kontra Wisła Puławy 2-0. Dnia 2022-04-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Znicz Pruszków a Wisła Puławy.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: P. Czarnowski 49' 1-0 M. Gabrych 90' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 23' K. Tabara 45' M. Gabrych 65'

Żółte kartki Wisła Puławy: E. Drozdowicz 48' K. Bracik 58' D. Cheba 67' A. Paluchowski 86'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Gasiorowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Znicz Pruszków stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi starcia w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak M. Machalski E. Drozdowicz nieraz zagwarantowały kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Warto więc śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Znicz Pruszków i Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Znicza.